.

.

EIZZ Бакар Позлатен Месинг Говорникот Обврзувачки Пост Банана Приклучок Конектор за Антена Плочата Снимање ЦД Плеер Краток Навој Рефус

EIZZ Бакар Позлатен Месинг Говорникот Обврзувачки Пост Банана Приклучок Конектор за Антена Плочата Снимање ЦД Плеер

DEN 372.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
2 парчиња, 4pcs, 10pcs
Број На Модел На:
EZ-307
Бренд Име:
QZET
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Пакет:
No
Тип:
Дома Засилувач

Стоката во категоријата