.

.

diy Дијамант Слика Пејзажот на Природата Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови езеро swan Моделот Хоби Занаети

diy Дијамант Слика Пејзажот на Природата Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови езеро swan Моделот Хоби

DEN 242.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
27x20cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*60cm, 50*70cm, 55*80cm, 35*45cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Diamond Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Е Прилагодена:
Yes
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
број:
FF321
Големина:
20*27cm или 30*40cm или 40*50cm или 50*60см 35*45см 50*70cm или 55*80см
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Стоката во категоријата