.

.

Jiawen moistureproof анти магла светилка 10W кујна, тоалет коридор балкон ѕид светилка AC напон 220V

Jiawen moistureproof анти магла светилка 10W кујна, тоалет коридор балкон ѕид светилка AC напон 220V

DEN 372.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Wattage:
1pcs, 2pcs, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 6pcs
Бренд Име:
Jiawen
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CQC,RoHS
Тело Материјал:
ABS
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Бела
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Гаранција:
2 години
Материјал:
Пластични
Број на извори на светлина:
> 20
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Стоката во категоријата