.

.

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
SE-СИТЕ
мастило за јачина на:
100ml/боја
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел:
SE-СИТЕ
Користење На Животот:
2 година
тип на мастило:
На база на вода Сублимација Мастило
Продажба На Точка 1:
Вода основната формула,не затнување глава за печатење
Продажба На Точка 2:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Функција:
EPSON СИТЕ 4 БОЈА ПЕЧАТАЧ
Пакување:
вакуум
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Стоката во категоријата