.

.

мода накит на жените southsea сива школка бисер 14mm прстен 8#

мода накит на жените southsea сива школка бисер 14mm прстен 8

DEN 191.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Пол:
Жените
Функција:
Спиење Tracker
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
MM

Стоката во категоријата