.

.

Фунта Сребро обетки трговија на големо S925 сребро занает женски сребро обетки стил lotus форма нов подарок

Фунта Сребро обетки трговија на големо S925 сребро занает женски сребро обетки стил lotus форма нов подарок

DEN 921.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Видете табела
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Канцеларија/кариера
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
925
Чистота:
Сребро.

Стоката во категоријата