.

.

Uxcell 100 Компјутери M3 | M4 | М5 | M6 Легиран Челик Хексадецимален Штекер Копчето Глава на Машина Завртки Црна Долго 10мм | 12mm | 14mm | 16mm | 18mm |

Uxcell 100 Компјутери M3 | M4 | М5 | M6 Легиран Челик Хексадецимален Штекер Копчето Глава на Машина Завртки Црна Долго

DEN 66.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
S x100 M6x16mm, A x100 M3x6mm, C x100 M3x10mm, O x100 M6x8mm, B x100 M3x8mm, Q x100 M6x12mm, P x100 M6x10mm, R x100 M6x14mm, D x100 M4x6mm, E x100 M4x8mm, G x100 M5x6mm, H x100 M5x8mm, I x100 M5x10mm, J x100 M5x12mm, K x100 M5x14mm, M x100 M5x20mm, N x100 M5x25mm, L x100 M5x18mm, F x100 M4x10mm
Бренд Име:
UXCELL
DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата