.

.

Overbust Корсет 6xl-s Bustier Нето Мрежа Корсет Црна/бела Корсети и Bustiers S-3XL Лето

Overbust Корсет 6xl-s Bustier Нето Мрежа Корсет Црна/бела Корсети и Bustiers S-3XL Лето

DEN 472.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси
Декорација:
Appliques
Материјал Состав:
Нето Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Стоката во категоријата