.

.

PROCOLOR LC17 CISS Рефил Боја мастило за БРАТ MFC J6710CDW J6910CDW J6910 MFCJ6710 MFC-J6910CDW MFCJ6910CDW MFC-J6910 MFCJ6910

PROCOLOR LC17 CISS Рефил Боја мастило за БРАТ MFC J6710CDW J6910CDW J6910 MFCJ6710 MFC-J6910CDW MFCJ6910CDW MFC-J6910

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
BD-MFCJ6910CDW
Тип:
мастило рефил кит
мастило за јачина на:
100ml/боја
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел:
LC17
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
Пакување:
вакуум
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата