.

.

MNKE IMR-26650 IMR 26650 3.7 V 3.6 v 3500mAh Литиум јонска li-ion Батерија наплаќа на Батерија на Мобилен за моќ банка (слободен полначот)

MNKE IMR-26650 IMR 26650 3.7 V 3.6 v 3500mAh Литиум јонска li-ion Батерија наплаќа на Батерија на Мобилен за моќ банка

DEN 1543.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Номиналниот Напон:
3.7 V
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Батеријата Број:
4 парчиња
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SJZPFTC
Номиналниот Капацитет:
3500MAH
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
26650
Големина:
26*65mm
Стандарден Напон:
3.6 V-3.7 v
Тежина:
About 96g
Rechargeble:
Yes
Циклус на животот:
Повеќе од 1200 пати
Користат За:
Е-цигари,рефлектори, електрични алатки, итн.
Температурата На Работа:
-40 ~ 75 степен
Макс Испуштање Струја :
30A
Макс. Полнење Тековната :
2.15 A(1C)
оригиналниот:
Yes
Земјата на Оригиналната:
Кина

Стоката во категоријата