.

.

Елени Кралот сребро обетки сребрен накит трговија на големо фунта сребро обетки парична казна S925 Citroen суровини убавина модели

Елени Кралот сребро обетки сребрен накит трговија на големо фунта сребро обетки парична казна S925 Citroen суровини

DEN 1064.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Видете табела
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Заклучување
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Хип/Рок
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
925
Чистота:
Сребро.

Стоката во категоријата