.

.

ОГРОМЕН Златен Број Балони 40 инчи Хелиум Сребро Балон Злато 30st Роденден Photoshoot Weddin Позадина Партија Декорации

ОГРОМЕН Златен Број Балони 40 инчи Хелиум Сребро Балон Злато 30st Роденден Photoshoot Weddin Позадина Партија Декорации

DEN 68.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Ballon Големина:
40inch
Повод:
Обликот Стил:
број
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
AF800114
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Точка име:
40inch Злато Огромен Број Балони Алуминиумска Фолија Хелиум Сребро Balloo
Предмет Тип:
Злато Сребро Броеви Ballons
Големина на:
40inch
боја:
Злато Сребро.
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Повод:
Празник Тема Партија Свадба Балони
Настан & Партија Предмет Тип:
Среќен Роденден, Свадба Гигант Партија Балони
Тежина:
About 0.015kg/Pc

Стоката во категоријата