.

.

SHEEGIOR корејски Прекрасна Злато/Сребрена боја Ноктите Прстени за Жените Бохемски Кристал Пеперутка во машка Прстени Модни Додатоци Накит

SHEEGIOR корејски Прекрасна Злато/Сребрена боја Ноктите Прстени за Жените Бохемски Кристал Пеперутка во машка Прстени

DEN 67.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
15mm
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
R0038H
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
SHEEGIOR
Функција:
моден накит
прстени боја :
Злато Во Боја, Сребрена Боја
додатоци материјал:
цинк легура, кристал
Додатоци Позлата:
Злато/Сребрена цинк позлатен
Животната средина standar:
Никел, Олово, Кадмиум слободни, Цинк легура, кристал
Злато/Сребрени Прстени тежина :
1 парче прстен тежина за 4g
Ноктите Прстени големина:
Внатрешен дијаметар околу 1.2 см, Прстен големина за 3cm*1cm
Други прашања:
Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички)
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
накит пакет:
OPP вреќа
Место на Производство:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Стоката во категоријата