.

.

Жените Летен Фустан 2018 Сосема Нов Млади Колеџ Стил Секојдневен Фустани Vestido Де Феста Дами Гроздобер Печати Плус Големина На Облека

Жените Летен Фустан 2018 Сосема Нов Млади Колеџ Стил Секојдневен Фустани Vestido Де Феста Дами Гроздобер Печати Плус

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
EYM
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Патентите
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
D5062
Пол:
Жените
Шема:
Печатење
Котираните сезона/година:
Пролетта 2017
На ткаенина име:
Памук
Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Младите во слободното време

Стоката во категоријата