.

.

8 инчен ZCR-1364 екран на допир за човекот-машина интерфејс, на екранот на допир, DVD навигација плоча стакло

8 инчен ZCR-1364 екран на допир за човекот-машина интерфејс, на екранот на допир, DVD навигација плоча стакло

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Стоката во категоријата