.

.

FA8 целосен опсег HIFI звучник Alnico магнетни 8 инчен говорникот одговара за вакум цевки засилувач говорникот добар квалитет, добар звук

FA8 целосен опсег HIFI звучник Alnico магнетни 8 инчен говорникот одговара за вакум цевки засилувач говорникот добар

DEN 14400.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Максимална Моќност По Канал:
40W
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
FA8
Бренд Име:
QUEENWAY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Професионални Засилувач

Стоката во категоријата