.

.

QSMHYM 20pcs Torx со петокрака Ѕвезда Завртка Pentacle Клупа Дното Конектор Назад Болт За iPhone 6S / 6S Плус

QSMHYM 20pcs Torx со петокрака Ѕвезда Завртка Pentacle Клупа Дното Конектор Назад Болт За iPhone 6S / 6S Плус

DEN 45.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Розово Злато, Злато, Сребро Бела
Бренд Име:
QSMHYM
Број На Модел На:
За iPhone 6S / 6S Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
M1.0*3.4*1.5*0.35
Компоненти:
Завртка

Стоката во категоријата