.

.

HADIYANA ААА Кубни Циркони Класичен Waterdrop Дизајн 4pcs Сет За Булчински Свадба Накит За Жена Дами Со Бело Злато CN109

HADIYANA ААА Кубни Циркони Класичен Waterdrop Дизајн 4pcs Сет За Булчински Свадба Накит За Жена Дами Со Бело Злато

DEN 2108.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато Позлатен
Прстен Големина:
17, 18, 19
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pcs ѓердан+1pair earring+ 1pcs хривнија+ 1pcs прст прстен
Бренд Име:
echsio
is_customized:
No
Пол:
Жени,љубовници'
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CN160109
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Обликотшема:
Капка Вода
Позлата:
Platinum Позлатен

Стоката во категоријата