.

.

10Pcs/многу Бамбус Јаглен Кристал Колаген Лицето и Око Маска 5 Парови Око Маска + 5Pcs Лице Маска Против стареење За Убавина, Нега на Кожата

10Pcs/многу Бамбус Јаглен Кристал Колаген Лицето и Око Маска 5 Парови Око Маска + 5Pcs Лице Маска Против стареење

DEN 385.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење,Длабочина Надополнување
Земја/Регион на Производство:
Кина
Број На Модел На:
Злато Кристал Колаген Маска На Лицето
Состојка:
Природни
Формулирањето:
Гел
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
НЕТО-WT.:
60g*5+6g*5
Пол:
Женски
Ефект:
Белење, Навлажнувачки, анти-навремено анти-стареењето, подобрување на сува кожа
Рок На Траење:
3 Години
Пакет Се Вклучени:
5PCS Злато Био-Колаген Маска на Лицето+5 Парови Колаген Око Маска

Стоката во категоријата