.

.

Ѕидот Travl Дома Батерија Полнач За Кодак EasyShare KLIC-7006 M873, M883 Бесплатен превозот

Ѕидот Travl Дома Батерија Полнач За Кодак EasyShare KLIC-7006 M873, M883 Бесплатен превозот

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Бренд Име:
PINGSX
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No

Стоката во категоријата