.

.

38x38cm Прирачник топлина притиснете машина преносот на Топлината машина Кристал трансфер притиснете машина DIY

38x38cm Прирачник топлина притиснете машина преносот на Топлината машина Кристал трансфер притиснете машина DIY

DEN 5976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

моќност:
упатство
Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
HPM-38

Стоката во категоријата