.

.

32 инчен Злато Сребро Број Фолија Балони Цифра Воздухот Топки Дете Роденден Балони Свадба Декорација Балон Партија Материјали

32 инчен Злато Сребро Број Фолија Балони Цифра Воздухот Топки Дете Роденден Балони Свадба Декорација Балон Партија

DEN 32.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
роденден
Обликот Стил:
број
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
роденден балони
боја:
злато & сребрена
Големина пред се надува:
32 инчи
Тип На Објект:
свадба декорација балони

Стоката во категоријата