.

.

Witblue Нов Екран на допир За 10.1 Тесла Импулс 10.1 3G s41103G Таблета Екран на Допир Панел Стакло Сензор Digitizer Замена

Witblue Нов Екран на допир За 10.1 Тесла Импулс 10.1 3G s41103G Таблета Екран на Допир Панел Стакло Сензор Digitizer

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Тесла Импулс 10.1 3G s41103G екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Стоката во категоријата