.

.

Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 7 / 7 Плус / 6 6S / 6S Плус / 5 5S SE 0.3 MM Aifone Премиум Заштитна Зајакнато Филм

Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 7 / 7 Плус / 6 6S / 6S Плус / 5 5S SE 0.3 MM Aifone Премиум Заштитна Зајакнато

DEN 110.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
За iPhone 5, За iPhone 5S, За iPhone SE, За iPhone 5C, За iPhone 6, За iPhone 6S, За iPhone 7, За iPhone 6 Плус, За iPhone 7 Плус, За iPhone 6S Плус
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 плус,iPhone 5s,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 плус,iPhone SE
Пакет:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
За iPhone 6 Плус стакло SE 0.3 MM Aifone Премиум очила
Димензии:
За iPhone 6 Плус стакло Заштитна Зајакнато Филм отсјај
Оригинал или Не:
За iPhone 6 Плус заштитници Калено Стакло Екран Заштитник
осветлување:
За iPhone 6 Плус допир За iPhone 7 / 7 Плус заштитник
Водоотпорен:
За iPhone 6 Плус оценет / 6 6S / 6S Плус / 5 5S заштитници
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Стоката во категоријата