.

.

Висок квалитет компресор моторни отпорник Фан Модул ОЕМ 940004107 940004106 940004105 940004101 940.0041.07 за Форд

Висок квалитет компресор моторни отпорник Фан Модул ОЕМ 940004107 940004106 940004105 940004101 940.0041.07 за Форд

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

размена на топлина:
940004107 940004101 940004106 940004105
Површина:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200
Земја/Регион на Автомобил Производство:
940.0041.07 940.0041.01 940.0041.06 940011200 940004105
Производителот Дел Број:
ЗА JAGUAR X-TYPE
Осветленост Дел Број:
940004105 940.00041.05 7G91-9A819-АА 940.0041.07 7T438C609BA
Другиот Дел Број:
940004107 940004101 940004106
Материјал Тип:
940-0041-07 940-0041-01 940-0041-06 940-0041-05
Воздушен притисок:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200
Објектот Ширина:
FOR LAND ROVER
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200
Специјални Функции:
940004107 940004101 940004106 940004105
Објектот Висина:
940.0058.00 940004107 940.00041.05
Aefrigerant:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200
Објектот Должина:
7G919A819AA 7T43-8C609-BA
1:
940.0041.07 940.0041.01 940.0041.06 940011200 940004105
2:
940004107 940004101 940004106
3:
ЗА JAGUAR X-TYPE
4:
за land rover
5:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200
6:
7G919A819AA 7T43-8C609-БА
7:
940.0058.00 940004107 940.00041.05
8:
940004105 940.00041.05 7G91-9A819-АА 940.0041.07 7T438C609BA
9:
940004107 940004101 940004106 940004105
19:
940004107 940004101 940004106 940004105 940011200

Стоката во категоријата