.

.

QSMHYM За iPhone 6S 4.7 Инчен Еден Сет Сите Завртки Клупа Дното Конектор Гром Плоча LCD Телефонскиот Приемник Завртка

QSMHYM За iPhone 6S 4.7 Инчен Еден Сет Сите Завртки Клупа Дното Конектор Гром Плоча LCD Телефонскиот Приемник Завртка

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
За Розово злато, Злато, За Сребро бела
Бренд Име:
QSMHYM
Број На Модел На:
За iPhone 6S 4.7 Инчен
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For iPhone 6S 4.7 Inch
Компоненти:
Завртка

Стоката во категоријата