.

.

Користи оригинална батерија Batterie Batterij Bateria 2200mAh за Leagoo М5 MT6580A Quad Core

Користи оригинална батерија Batterie Batterij Bateria 2200mAh за Leagoo М5 MT6580A Quad Core

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Оригинал или Не:
оригиналниот
Бренд Име:
DOOGEE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
LEAGOO М5

Стоката во категоријата