.

.

HELON Прекрасен 10X10mm Трилиони 2.6 кт Morganite Прстен, Отворајќи Природни Дијамантски Прстен Солидна 14k Розово Злато Ангажман Свадба парична Казна Прстен

HELON Прекрасен 10X10mm Трилиони 2.6 кт Morganite Прстен, Отворајќи Природни Дијамантски Прстен Солидна 14k Розово

DEN 13656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5
Бренд Име:
HELON
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Morganite
Метали Тип:
Роуз Злато
Метал Печат:
14k
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R21173
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Страна Камен:
дијамант
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Печат:
14k/585
Главниот Камен Форма:
триаголник
Главниот Камен Големина:
10X10mm
Страна Камења Форма :
Тркалезна Еден Намали
Страна Камења Во Боја:
H
Страна Камења Јасност:
SI-SI3

Стоката во категоријата