.

.

73N Целосна мастило Refillable инкџет касети T0731N T0732N T0734N за Epson Перо T10 T11 T20 T21 T40W T13 TX220 T20E TX213 TX121

73N Целосна мастило Refillable инкџет касети T0731N T0732N T0734N за Epson Перо T10 T11 T20 T21 T40W T13 TX220 T20E

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
ER-TX220
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
welcolor
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Кертриџ за Статус:
целосна мастило
чип:
со ЛАК чип
боја:
Б.К/C/M/Y
мастило за јачина на:
15ml/боја
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
може да бер мастило рефил тип:
боја на мастило ,боја на мастило, сублимација мастило .еко-растворувач мастило

Стоката во категоријата