.

.

Tangda sendust FeSiAl KOOL MU toroidal јадра CS400026 40*24*14.5 мм Бран филтрирање 26u AL35

Tangda sendust FeSiAl KOOL MU toroidal јадра CS400026 40*24*14.5 мм Бран филтрирање 26u AL35

DEN 715.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Јадра
Примена:
Индустриски Магнет
Обликот:
Јадра
Композитни:
Јадра
Тип:
Јадра

Стоката во категоријата