.

.

Вафли Мувла создателот DIY Силикони Торта Waffles Силикони Bakeware Мувла на Одлуки за Деца Nonstick Силиконски Калап за Печење Поставете

Вафли Мувла создателот DIY Силикони Торта Waffles Силикони Bakeware Мувла на Одлуки за Деца Nonstick Силиконски Калап

DEN 73.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
KBHB0112
Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ
Комплет Број:
1
Тип:
вафли мувла
Карактеристики 1:
за кујна
Карактеристики 2:
за печење
Карактеристики 3:
кујна печење додатоци

Стоката во категоријата