.

.

5xl плус голема големина жените облека 2017 пролет лето стил на корејски vestidos нови лабава симпатична слатка секојдневен се облекуваат женски A3372

5xl плус голема големина жените облека 2017 пролет лето стил на корејски vestidos нови лабава симпатична слатка секојдневен

DEN 671.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
qingerant
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Стил:
Симпатична
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни

Стоката во категоријата