.

.

Проектор делови Конвексни објектив за проектирање на кондензаторот леќа за BenQ W600 проектор,проектор леќа

Проектор делови Конвексни објектив за проектирање на кондензаторот леќа за BenQ W600 проектор,проектор леќа

DEN 1104.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
W600
Бренд Име:
XIAOMANGKI
За:
W600
Име:
проектор кондензаторот леќа
Состојба:
Бренд Нови
за:
проектор леќа
Материјал:
акрилик /пластика

Стоката во категоријата