.

.

Црна Девојка Магија Жените Дуксери 2017 Топла Продажба Пролет, Есен Жените Дуксери Sweatshirt Руно Висок Квалитет Блузи За Дами Pullover

Црна Девојка Магија Жените Дуксери 2017 Топла Продажба Пролет, Есен Жените Дуксери Sweatshirt Руно Висок Квалитет

DEN 278.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
98003
Тежина:
0.3kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Стоката во категоријата