.

.

Нов Стил Mable Серија Телефон Случај За Oppo R9s 5.5-инчен/Oppo R9s Плус 6-инчен Насликани TPU Меки Силиконски Кожата Задниот Капак на Школката

Нов Стил Mable Серија Телефон Случај За Oppo R9s 5.5-инчен/Oppo R9s Плус 6-инчен Насликани TPU Меки Силиконски Кожата

DEN 47.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
OPPO R9S, OPPO R9S Плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5-inch/6-inch
дизајн:
Обична,Ткаеше,Бизнис
Компатибилен Бренд:
OPPO
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
изработени од мек случај
Бренд Име:
Lulumi
Тип:
Случај

Стоката во категоријата