.

.

Класичен Scotish Plaids Проверки Троседот Фрли Перница Перница Дома Декоративни Британски Нордиските Памук, Лен Перница Покрие Пад На Превозот

Класичен Scotish Plaids Проверки Троседот Фрли Перница Перница Дома Декоративни Британски Нордиските Памук, Лен Перница

DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Scotish Plaids / Прегледи
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Plaid
Употреба:
Софа
Стил:
Нордиските
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Природни лен боја

Стоката во категоријата