.

.

2in1 Полначот&USB Кабел За SONY PSP1000 psp2000 psp3000/playstation3 Контролер Бесплатен превозот

2in1 Полначот&USB Кабел За SONY PSP1000 psp2000 psp3000/playstation3 Контролер Бесплатен превозот

DEN 33.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

USB Тип:
Стандард
Употреба:
компјутер
Бренд Име:
PINGSX
Должина на кабел:
120cm

Стоката во категоријата