.

.

2X Супер светло Висока моќност ПРЕДВОДЕНА H15 LED Магла Светлина Автомобил светилки drl LED Сијалица За Голф /Touran /Touareg/220I / GLK/A180/A45 AMG/ A3/A6

2X Супер светло Висока моќност ПРЕДВОДЕНА H15 LED Магла Светлина Автомобил светилки drl LED Сијалица За Голф /Touran

DEN 1439.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип Socket:
H15
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
-45 да 55C
Wattage:
35W
Бренд Име:
Светла Производител
Чип Собранието Тип:
ZES
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Автомобил модел:
сите
Led Чип Производител:
Сеул

Стоката во категоријата