.

.

310-9058 310-9060 310-9064 310-9062 Тонер Кертриџ чип За dell 1320C 2130cn 2135cn MFP 1320 боја печатач прав рефил reset

310-9058 310-9060 310-9064 310-9062 Тонер Кертриџ чип За dell 1320C 2130cn 2135cn MFP 1320 боја печатач прав рефил

DEN 109.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Diroya
Број На Модел На:
310-9058/310-9060/310-9064/310-9062
Структура:
Тонер Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
DELL
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тонер кертриџ чип
боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Чип За Тонер кертриџ кодот:
310-9058/310-9060/310-9064/310-9062
Модел На Печатач:
1320C/2130cn/2135cn MFP
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата