.

.

Про'skit 8PK-3001D Мулти алатка Електронски Жица Stripper Кабел Машина Виси прстен Виси прстен Прецизност Електричар клешти

Про'skit 8PK-3001D Мулти алатка Електронски Жица Stripper Кабел Машина Виси прстен Виси прстен Прецизност Електричар

DEN 355.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
3001D, 3002D
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Plier Стил:
Англиски
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
8PK-3002D
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
Про'skit
Тип:
Decrustation Клешти
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата