.

.

Отстранлив Винил Ѕид Decal Обичај Девојки Име Кошарка Игра Спортски Ѕид Налепница Дома Декор Уметност Mural KW-337

Отстранлив Винил Ѕид Decal Обичај Девојки Име Кошарка Игра Спортски Ѕид Налепница Дома Декор Уметност Mural KW-337

DEN 285.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сина, Зелена, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Сина, Виолетова
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
KW-337
боја:
сите бои на дијаграм
Материјал:
Винил пвц
Големина:
LARGE
Корисни:
Спална соба , дневна соба , parlour
Обичај:
Yes
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Стоката во категоријата