.

.

Beibehang Фото Позадина Jade Буда Peony И Елени 3d Олеснување Mural 3D Дневна Соба Позадина Позадина de papel parede

Beibehang Фото Позадина Jade Буда Peony И Елени 3d Олеснување Mural 3D Дневна Соба Позадина Позадина de papel parede

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Стоката во категоријата