.

.

Елен вајт смета крстот бод колекции deers модели везови тема 14ct крст-бод поставите везана diy пејзаж совршено нови

Елен вајт смета крстот бод колекции deers модели везови тема 14ct крст-бод поставите везана diy пејзаж совршено нови

DEN 624.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
ПВЦ

Стоката во категоријата