.

.

110v220V Автоматски Лепак Фармацевт Лемење Паста Течни Полу Автоматски Издавање Машина Контролер Dropper KLT-982A

110v220V Автоматски Лепак Фармацевт Лемење Паста Течни Полу Автоматски Издавање Машина Контролер Dropper KLT-982A

DEN 1000.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
KLT-982A
Примена:
Автоматски Лепак Фармацевт
Пакет:
/
Тип:
Автоматски Лепак Фармацевт

Стоката во категоријата