.

.

4 дупка во Внатрешноста Guesset Агол Агол L Загради Fastener Фитинг Круг Дупка за 3060 30x60 Алуминиумски Профил Истиснување 3060

4 дупка во Внатрешноста Guesset Агол Агол L Загради Fastener Фитинг Круг Дупка за 3060 30x60 Алуминиумски Профил Истиснување

DEN 71.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
TK-Guesset-4 дупка-3060
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата