.

.

Вен Рачно Насликани Чевли Дизајн Прилагодено Мажите на Жените Чевли Фантом Од Операта Ниска Врвот Човек Жена е Сино Платно Патики

Вен Рачно Насликани Чевли Дизајн Прилагодено Мажите на Жените Чевли Фантом Од Операта Ниска Врвот Човек Жена е Сино

DEN 1416.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
372
Бренд Име:
Вен
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Рачно Насликани Време:
11 Часа

Стоката во категоријата