.

.

20pcs 100ml Јасно Шише PET Пластика Dropper Шише Со Childproof Капа и Долга Игла Совет Празна E Течни Шише

20pcs 100ml Јасно Шише PET Пластика Dropper Шише Со Childproof Капа и Долга Игла Совет Празна E Течни Шише

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификации:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100mlPET

Стоката во категоријата