.

.

Нови TOPTETN Велосипедизам Мажите на Жените Шлем EPS Ultralight MTB Планински Велосипед Шлем, Удобност, Безбедност Циклус Велосипед Шлем Слободни Големина

Нови TOPTETN Велосипедизам Мажите на Жените Шлем EPS Ultralight MTB Планински Велосипед Шлем, Удобност, Безбедност

DEN 511.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CE
Отворите За Вентилација:
16 - 20
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Материјал:
EPS
Тип:
Ultralight Шлем
Големина:
L
Бренд Име:
TOPTETN
Тежина (g):
200g

Стоката во категоријата