.

.

обоена Пилешко Пердуви Трим Дополнителните Лента plume Plumages петел опашка пердув За Декорација DIY крпа торба

обоена Пилешко Пердуви Трим Дополнителните Лента plume Plumages петел опашка пердув За Декорација DIY крпа торба

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црвено, црно, сино Езеро, Меи црвена, природни, жолта, Зелена, виолетова, портокалова
Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Бренд Име:
lanshui
Број На Модел На:
LK0215
должина прибл :
4-6inches / 10-15cm
Материјал:
петел/Пилешко Пердув
Шема:
Обоена

Стоката во категоријата