.

.

Брзо пристигнување Алуминиум случај СМРТНОСТ-7 5000V megger изолација отпор тестер на Изолација Megohm Тестер Megohmmeter 5000M ohms

Брзо пристигнување Алуминиум случај СМРТНОСТ-7 5000V megger изолација отпор тестер на Изолација Megohm Тестер Megohmmeter

DEN 6677.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
changsheng
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Број На Модел На:
СМРТНОСТ-7 5000V
Мерен Опсег:
5000M ohms
Тестирање Напон:
5000V

Стоката во категоријата